»

Інформаційний день програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» за тематичними напрямами «Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та її громадян», «Європа у світі, що змінюється – інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства»

Національний контактний пункт Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», який функціонує на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» спільно з Центром науково-технічної і економічної інформації Сумського державного університету проводять у м. Суми інформаційний день за тематичними напрямами «Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та її громадян», «Європа у світі, що змінюється – інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства».

Інформаційний захід організовується з метою поширення інформації щодо можливостей участі українських вчених у Програмі ЄС «Горизонт 2020» та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.

Інформаційний семінар відбудеться у м. Суми 22 грудня 2015 року о 14-00 годині за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, Сумський державний університет, бібліотечний корпус ауд. БІЦ 307 (3 поверх).

Матеріали семінару