«

»

Статистика та аналітичний огляд участі України в конкурсах Горизонт 2020

В рамках проекту RI-LINKS2UA Інституту фундаментальних технологічних досліджень Польської академії наук у співпраці Центр соціальних інновацій і Міністерства освіти і науки України підготувало останній аналітичний звіт про український участь в H2020.

Україна стала новим членом асоційованих країн (AК) в березні 2015 г. З тих пір українські організації мають можливість в повній мірі брати участь в Горизонті 2020 на рівних умовах з державами-членами ЄС та іншими АК.

Це підтверджено результатами участі в перших 274 конкурсах, де 383 українських організацій взяли участь в підготовці 604 проектів, з очікуваним фінансуванням 236.95M€.

Насьогодні Україна посідає третє місце серед асоційованих країн після Ізраїлю та Норвегії. У той же час Україна досягла втричі кращий результат за кількістю учасників та отриманого фінансування від ЄС, в порівнянні з Тунісом, Молдовою чи Боснією і Герцеговиною.

 

Результати участі України, представлені у відношенні до потенціалу країни (ВВП, фінансування науково-дослідної діяльності, повна зайнятість вчених), показують, що Україна потребує подальших реформ з метою створення більш сприятливих умов для інтенсифікації співробітництва між українською наукою і промисловістю та партнерами ЄС та інших країн, що беруть участь в H2020.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням :https://ri-links2ua.eu/object/document/234

Джерело: http://h2020.com.ua/uk/статистика-та-аналітичний-огляд-учас/

Яндекс.Метрика