»

Матеріали інформаційних днів програми «Горизонт 2020»

Метою діяльності Національних контактних пунктів є інформування громадськості та наукової спільноти щодо можливостей інноваційної та науково-технічної діяльності, які створюють програми Європейської Комісії, зокрема рамкова програма з досліджень та інновацій ЄС «Горизонт 2020».

У зв’язку з цим у 2017 році НКП за напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» при Сумському державному університеті було організовано та проведено ряд інформаційних днів у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова (26 жовтня), ДЗ «Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України» (16 листопада), Сумському державному університеті (20 грудня), КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (22 грудня) та у Запорізькій державній інженерній академії (23 грудня).

Матеріали інформаційних днів:

Актуальні конкурсні тематики досліджень за напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»

Особливості участі у міжнародній рамковій програмі досліджень та інновацій ЄС «HORIZON 2020»

Науково-метрична база даних Scopus — інструмент пошуку міжнародних партнерів

Проектна заявка – від ідеї до формування консорціуму

Особливості формування консорціуму та підготовки заявки в рамках програми H2020-MSCA-RISE

Програма досліджень та інновацій ЄС «HORIZON 2020» — перші кроки

Брошюра 1