Заходи в ЄС

ІнфоДень в Брюсселі, 8 грудня 2015 року

Energy Efficiency Info Day opens registration: want to know more about the Call with deadline September 2016?

Be among the 500 participants coming from SMEs, associations, businesses, European and national trade associations, chambers of commerce and European institutions expected at the event on 8th December 2015. How to apply for funding? What are the Energy Efficiency priorities of the H2020 2016 call for proposals deadline 15 September 2016? If you are asking these questions or if you want to network and raise questions to the EASME team during the dedicated information sessions, please register for the Info Day <http://ec.europa.eu/easme/en/horizon-2020-secure-clean-and-efficient-energy-societal-challenge-energy-efficiency-call-proposals>.

If you can’t make it to Brussels the event will be live web streamed.

The link above is active and registrations are ongoing.

You are invited to share this information among your stakeholder.

Інформаційний тиждень присвячений пріоритетному напряму «Соціальні виклики 2» (SC2 – Food security, sustainable agriculture and forestry, marine and maritime and inland water research and the bioeconomy)

 

Візьміть участь в Інформаційному тижні в Брюсселі 24-27 листопада 2015 року та отримай більше знань про нову Робочу програму 2016/2017 з пріоритетного напряму SC2: «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка».

Початок Інформаційного тижня, а саме 24 листопада, присвячено воркшопам з мультиакторним підходом та тематичними мережами, 25 листопада він буде продовжений Інформаційним днем, а 27 – проходитиме брокерський захід, відкритий для всіх зацікавлених сторін та широкої громадськості.

Тиждень закінчиться зустріччю тематичних НКП 27 листопада,що проводитиметься під егідою Консультативної Ради проекту BIOHORIZON, цей захід буде відкритим тільки для представників НКП.

Схематичний план тижня та оригінальне повідомлення можна переглянути тут.

Більше інформації та лінк на реєстрацію буде розміщено на початку осені.

Можливість отримати підтримку для участі у ICT event 2015, Лісабон, 20-22 жовтня 2015

ICT event 2015 – це представлення зі сторони Єврокомісії пріоритетів нової програми ІКТ (2016-2017) у програмі Горизонт 2020; це інтерактивна виставка нових досягнень в ІКТ; це ряд семінарів і тематичних зустрічей на яких можна знайти партнерів для спільних проектів; це брокерські індивідуальні зустрічі Face to Face з попереднім плануванням та формуванням графіку зустрічей

Представники українських організацій можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у ICT event 2015 з метою представлення власних проектних ідей та налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.

Проекти EECA2HORIZON та EAST-HORIZON (http://eeca-ict.eu) є діями підтримки міжнародного співробітництва у сфері ІКТ, що спрямовані на країни Східної Європи та Середньої Азії. Однією з особливостей даних проектів є підтримка співпраці з європейськими технологічними платформами шляхом формування спільних ІКТ-спільнот (ICT Community — http://eeca-ict.eu/collaboration-space)

Процедура надання підтримки українським організаціям для участі у ICTEvent 2015, який буде проходити у Лісабоні, Португалія 20-22 жовтня

Ознайомтесь з Веб-сайтом заходу  за посиланням: http://ec.europa.eu/digital-agenda/en/ict2015-innovate-connect-transform-lisbon-20-22-october-2015

Ви можете там уже реєструватись, оскільки цілком ефективною є і заочна участь, оскільки зареєстрований учасник має можливість переглядати інші проектні ідеї і в режимі онлайн доступу оперативно спілкуватись з іншими учасниками цього заходу.

 

ICT Event 2015 є також хорошою нагодою знайти партнерів для конкретної проектної ідеї.

Якщо Ви хочете отримати підтримку під проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для виїзду в Лісабон, то  Вам заповнити Анкету опису проектної ідеї та надіслати заповнену Анкету Івану Кульчицькому до 5 липня 2015 року на мейл [email protected].

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ ОПИСУ ПРОЕКТНОЇ ІДЕЇ

Отримані заявки будуть надіслані координатору і кандидатури для підтримки будуть відібрані спільним рішенням консорціумів двох проектів.

 

Яндекс.Метрика