»

Інформаційний семінар «Можливості співпраці України та ЄС в межах програми Горизонт 2020: міждисциплінарні напрями спільних досліджень та програми мобільності для науковців»

Національні контактні пункти Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», які функціонують на базі Донецького національного університету та Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка спільно з Центром науково-технічної та економічної інформації Сумського державного університету проводять у м. Суми інформаційний семінар на тему: «Можливості співпраці України та ЄС у рамках програми Горизонт 2020: міждисциплінарні напрямки спільних досліджень і програми мобільності для вчених».

Інформаційний захід організовується з метою поширення інформації про можливості участі українських вчених у програмі ЄС «Горизонт 2020» та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України в загальноєвропейський дослідницького простору.

Інформаційний семінар проводять керівники Національних контактних пунктів, експерти, добре знайомі з правилами та процедурами програми ЄС «Горизонт 2020». Також передбачається надання індивідуальних консультацій з питань підготовки та подачі заявок (див. Програму заходу, яка додається).

Інформаційний семінар відбудеться в м. Суми 2 грудня 2015 за адресою:
м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, Сумський державний університет, центральний корпус ауд. Ц 219 (2 поверх).

Матеріали семінару