Про Нorizon 2020

Рамкова програма ЄС Horizon 2020

30 листопада 2011 року Європейська Комісія офіційно оголосила нову програму «Горизонт 2020», призначеної об’єднати все фінансування досліджень та інновацій в ЄС. Назва нової програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій – «Горизонт 2020»— віддзеркалює прагнення забезпечити розвиток нових ідей, економічне зростання та робочі місця на майбутнє.

Програма «Горизонт 2020» об’єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій, включаючи «Рамкову програму з досліджень», «Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій» і діяльність Європейського Інститут Інновацій та Технологій («ЕІТ»).

Бюджет програми складає 87, 740 млрд. євро, що робить її найбільшою програмою за всю історію ЄС та однією з найбільших за бюджетом державних програм підтримки науки у світі.

Офіційні групи програми ЄС Horizon 2020:

Європейська Комісія має електронний реєстр грантоодержувачів, які беруть участь в європейських наукових, інноваційних, освітніх і культурних програмах. Цей реєстр дозволяє оперативно використовувати дані про грантоодержувача та уникнути численних запитів однакової інформації.

Якщо ви маєте намір брати участь у подачі проектної пропозиції, ваша організація повинна бути зареєстрована і мати 9-значний ідентифікаційний код (PIC Code), що є унікальним і буде використаним Європейською Комісією у будь-яких операціях з вашою організацією. Організація реєструється лише одного разу, тобто перед початком усіх дій потрібно впевнитись, чи не є ваша організація вже зареєстрованою.

PIC код Сумського державного університету 986104232

 

Програма «Горизонт 2020» має ряд нових рис, які дозволяють їй відповідати цілям сприяння економічному розвитку та боротися з соціальними викликами. Зокрема, ця програма має такі нові риси:

  • Значне спрощення фінансування завдяки спрощенню структури програми, розробці одного набору правил, скорочення бюрократичної тяганини завдяки простій схемі відшкодування витрат, запровадженню «єдиного підходу» для учасників, скороченню роботи з паперами при підготовці пропозицій, рідшому проведенню перевірок та аудитів із загальною метою зменшити середній час на видачу гранту до 100 днів;
  • Інтеграція досліджень та інновацій завдяки забезпеченню безперешкодного та узгодженого фінансування від ідеї до виходу на ринок;
  • Збільшення підтримки інновацій та діяльності, наближеної до ринку, що веде до прямого економічного стимулювання;
  • Зосередження на розвитку бізнес можливостей з зосередженням на «суспільних викликах»;
  • Надання більших можливостей новим учасникам та молодим перспективним науковцям для просування своїх ідей та одержання фінансування.

Основна інформація про програму «Горизонт 2020»

Головна сторінка програми: www.ec.europa.eu/research/horizon2020

HORIZON 2020 наука ближче до суспільства HORIZON 2020 брошюра

Коротко про Горизонт 2020 – брошюра NIP Україна Horizon 2020- The EU Framework Programme for Research and Innovation 2014-2020 rus

Інформація про робочі програми за всіма напрямками рамкової програми ЄС Horizon 2020 http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/

 

Мета програми – створення науково-технологічної основи для прискореного та стрімкого економічного розвитку об’єднаної Європи, зростанню її конкурентоспроможності у світі, виводу ЄС на рівень найбільш розвинутих в науково-технологічному відношенні держав, завершення формування єдиного європейського простору.

Враховуючи зазначені вище цілі, «Горизонт 2020» поділено на три компоненти та доповнено горизонтальними ініціативами спрямованими на розповсюдження передового досвіду та розширення участі.

Основи програми Горизонт 2020

Яндекс.Метрика